Wacom Cintiq Pro 24

En doğal kalem deneyiminizi Wacom Cintiq 24 ile yaşayın.Birinci sınıf renk performansı ve 4K ekranı ile tasarımın sınırlarını zorlayın.Wacom Pro Pen 2 kaleminiz ile basınç hassasiyetini ve profesyonelliği hissedin.Wacom Cintiq 24 ekranlı grafik tablet size profesyonel bir çalışma alanı sunar.Cintiq Pro 24 grafik tableti 4K çözünürlükte (3840 x 2160 px) çalışmaktadır.                   

     

Cintiq Pro 24 Genel Özellikler

  • Mac veya PC cihazınıza USB C kablosu ile bağlayabilir ve kullanabilirsiniz.Görüntü aktarımı için Mini Display port veya HDMI girişlerini kullanabilmektesiniz.
  • Expresskey Remote ile 17 adet özelleştirilebilir tuşu rahatlıkla kullanabilmektesiniz.Ayrıca ekrandaki tuşlar ile de kısayollar çizim alanınızın önünde bulunmaktadır.
  • Dokunmatik ekran üzerinden tabletiniz üzerinde çalışmaları yakınlaştırın , uzaklaştırın ve döndürün.

 Wacom Cintiq Pro Engine ile Gücünüze Güç Katın!

Cintiq Pro Engine Creative PC Modülü ile Cintiq Pro 24 tabletinizi bağımsız bir bilgisayara dönüştürün.Modele bağlı olarak Intel - Xeon İşlemci , NVIDIA - QUADRO grafik kartı ve kullanıcı tarafından yükseltilebilir SSD Diskler ile birlikte güçlü bir bilgisayara dönüştürülebilmektedir.Yenilikçi tasarım ve arkasına yapışabilen kablolama sistemiyle Cintiq Pro 24 size mükemmel bir çalışma ortamı sunar fazlalıkları ortadan kaldırır.Her iki yapılandırma da VR desteklemektedir.Güçlü projelerinizde Cintiq Pro 24 Engine her daim yanınızda!

Cintiq Pro Engine: Güçlü CPU ve Optimize edilmiş GPU 'ların işlem gücünü Cintiq Pro 24 cihazınızda yaşayın.Engine PC Modülü , Wacom Cintiq 24 Pro cihazınızla birleştirin ve en profesyonel çizim deneyimini yaşayın.

Wacom Ergo Stand: Wacom Ergo stand ile çalışma alanınızı ergonomik hale getirin.Görüş açınızı kolayca ayarlayın ve sizin için uygun çalışma konumunu hemen bulun.Doğal konumunuzu saptayabilmeniz için standı kolaylıkla sağa sola yukarı aşağı döndürebilirsiniz.

Wacom Color Manager: Wacom Color Manager tüm renkleri size profesyonel olarak mükemmel bir kalibrasyonla sunmak için tasarlanmıştır.

 

Wacom Pro Pen 2 teknolojisi ile profesyonel kalem kullandığınızı hissedin.

4 Kat daha yüksek basınç hassasiyeti

Doğal eğim desteği

Akıcı bir çizim

Bataryasız ve şarjsız profesyonel kalem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • levitra bivirkninger