Eğitim Sektörü

Etkileşimli Sınıflar!
Wacom'un öğrenme ve öğretmedeki farklı yöntemleri ve farklı stilleri desteklemek için sunduğu çözümleri keşfedin.

Wacom öğretmenler ve öğrenciler için gerçek zamanlı olarak yeni fikirlerinizi, kavramları ve görsel iletişim araçlarınızı paylaşmanıza olanak tanıyan işbirliği ürünleri sunar.  Wacom'un üstün dijital kalemli ürünleri ile öğretmenler ve öğrenciler doğrudan ekran üzerine el yazısıyla çizimler, diyagramlar ve notlar ile daha etkin fikir ve iletişim paylaşmanız mümkün olmaktadır.

Akııl tahtaya bağlantı yaparak veya doğrudan projeksiyonla görüntü paylaşımı sağlayan farklı çözümleri ile Wacom eğitimde sıkça kullanılan araçlar sunmaktdır.  Uzaktan eğitim sınıflarında öğretmenin sunumlarını hızlı ve interaktif biçimde yapmasını sağlayan, doğrudan ekran üzerindeki problem çözümünü kalem ile beyaz tahtada çözme rahatlığında yapabilme kabiliyeti kazandırır.

Wacom'un mobil cihazlara, PC veya MAC bilgisayarda çalışan uygulamalara doğrudan kalem ile giriş yapma olanağı tanıyan araçlar sunmaktadır. Ana sınıfından, yüksek öğretimin her kademesine kadar, kalem ile girdi ihtiyaçlarına çözüm sunabilmektedir.  

Eğer herhangi bir dijital içeriğin üstüne,  normal bir kağıt üzerinde kalem ile çizim yapar gibi müdahale etmek istiyor ve doğrudan dijital içeriğe yazmak istiyorsanız bunun en sezgisel yolu Wacom'un interaktif kalemlerini kullanmaktır.  

  • levitra bivirkninger