Wacom Intuos Pro Paper Editionpapaer

Yaratıcılıkta sınırları zorlayın!

       Wacom Intuos Pro Paper Edition , Wacom'un son teknoloji ürünlerinden birisidir.Kağıt üzerine çizim özelliği ile eski-yeni teknolojileri birleştirip ortaya çizim yaparken eğlenebileceğiniz bir ürün çıkarmıştır.Dilerseniz Finetip kalem ile kağıt üzerine çizim yapabilirsiniz(Wacom Intuos Pro Paper cihazı en ufak kalem darbelerinizi bile algılar) ya da Wacom Intuos Pro Paper cihazınızı bilgisayarınıza bağlayıp Wacom Pro Pen2 teknolojisinin tadını çıkarırsınız.

 Yaşa!Cesaret Et!Yarat!

 

 

arkaplanIntuos Pro Paper Edition Çalışma Adımları;

 -Cihazımızın üzerine çizim kağıdımızı yerleştiriyoruz.A4 ve A5 kağıtlarını kullanıyoruz.Tabletimizin boyutuna göre

 -Finetip Kalem ile kağıdımızın üzerine çizimimizi yapıyoruz.Biz kağıt üzerine çizim yaparken Wacom Intuos Pro Paper Edition tabletimiz çizim esnasındaki bütün kalem darbelerimizi dikkatli bir şekilde yakalamaktadır.

 -Herhangi bir internet bağlantısına  gerek yoktur.Wacom Intuos Pro Paper Edition cihazımız 200 multi-layer veya 1000 one-layer 'a kadar çizimlerini hafızasında tutmaktadır.

 -Çizim sonrasında Inkspace uygulamasını kullanarak hafızasında sakladığı çizimimizi bilgisayarımıza çıkartıyoruz.Farklı dosya formatları da mevcuttur.İşimizin geri kalam kısmına profesyonal kalemimiz Wacom Pro Pen2 ile kaldığımıız yerden devam edebilmekteyiz.

 intuos pro paper edition art feature image

 Wacom Intuos Pro Paper Edition ile Kendi Yolunu Kendin Çiz

kalemlik

 

 

 Wacom Intuos Pro Paper Edition kalemlerinizi,uçlarınızı,renk halkalarınızı ve aksesuarlarınızı taşımanız için tasarlanmış şık kalemlik ile birlikte..

 

Ürünün teknik özelliklerini incelemek ve online satın almak için tıklayınız..

  • levitra bivirkninger