Uzaktan Eğitim Tableti ve Yazılımı

Eğitim kurumları, öğrencilerimiz için eğitim ve öğretim faaliyetlerine uzaktan eğitim modeli ile devam etmektedir. Bu noktada Wacom Türkiye olarak öğretmenlerimize ve eğitim kurumlarına uzaktan eğitime uygun grafik tabletler temin etmekteyiz. Uzaktan eğitime uygun grafik tablet modellerimiz Bilgisayar bağlantısı ile çalışabilen öğretmenlerimizin ve eğitmenlerimizin tabletlerini, bilgisayara bağlayıp uzaktan eğitim faaliyetlerini kolayca sürdürebileceği ve öğretmenlerimize, eğitmenlerimize ergonomik bir çalışma ortamı tasarlayabilecek şekilde üretilmiştir.

Wacom Grafik Tabletlerimiz, doğal kalem hissi ve profesyonel tablet yüzeyi ile öğretmen ve eğitmenlere profesyonel bir uzaktan eğitim çalışma alanı oluşturur.Taletlerimizle birlikte öğrencilerinize daha etkili bir eğitim verebilirsiniz.

 
Sınıfı dijital olarak yeniden oluşturun
 
Doğru ve kullanımı kolay dijital kalemler uzaktan öğrenmede devrim yaratarak öğretmenlerin kara tahta veya beyaz tahtada yapmaya alıştıkları şeyi ekranda yapmalarına yardımcı oluyor. Daha da önemlisi, çalışma şekillerini değiştirmek zorunda kalmazlar ve ayrıca öğrencileriyle kolayca bağlantı kurabilirler. Öğretim amaçlı kalem tabletlerimiz, Microsoft Teams ve Zoom dahil olmak üzere popüler video konferans uygulamalarıyla uyumludur.Dijital kalemler, matematik gibi teknik konular ve biyoloji veya fizyoloji gibi görsel konular ve metinlerde açıklama ve işaretleme yapmak için idealdir.Kalemler gerçekten en iyi öğretim yardımcısıdır. Yüzyıllardır karmaşık düşünceleri ve kavramları öğretmek, ifade etmek ve anlamak için kullanılmıştır. Kalem, en sezgisel, doğal olarak etkileşimli araçlardan biridir ve şimdi Wacom, kalemin gücünü dijital sınıfa getiriyor.
Her konuyu öğretmek için tabletler
Öğretmenler ve öğrenciler, kavramları açıklamaya yardımcı olmak için grafiklere, hesaplamalara ve diyagramlara güçlü bir vurgu yapan konular için dijital kalemlerin gerekli olduğunu fark ederler. Örneğin bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik.Öğretmenler, öğretmek için bir kalem tablet veya bilgisayarlarına bağlı bir kalem ekranla karmaşık süreçleri ve fikirleri ifade edebilir, öğrencilerin ödevlerine açıklama ekleyebilir ve PDF, Word ve PowerPoint belgelerine el yazısı notlar ekleyebilir.Teknolojimiz mevcut yazılım ve donanımla uyumlu olduğundan, öğretmenlerin öğretme yöntemlerini değiştirmeleri gerekmez.
 
 
 
Fiziksel ve Online Öğrencileri Bir Araya Getirin 
 
 
Şimdi öğretim iki yerde gerçekleşebilir. Öğretmenler, sanal olarak e-Öğrenim yoluyla katılanlarla aynı anda odadaki öğrencilere kavramları gösterebilir, böylece geride hiçbir öğrenci kalmaz. Dersler, kişisel olarak katılanlar için bilgisayar ekranından sınıf duvarına bir beyaz tahta olarak yansıtılır. Aynı zamanda, uzaktan öğrenen öğrenciler, beyaz tahtayı Microsoft Teams veya Zoom gibi video uygulamaları aracılığıyla evlerinden görüntüleyebilirler. Ayrıca, öğretmenler ders vermek için bir kalem tablet ile formüller yazabilir ve öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar dersle aynı anda etkileşime girebilirler. Dersleri tekrar etmeye gerek olmadığı için öğretim daha etkilidir. Ve hem öğretmenler hem de öğrencileri, neredeyse tüm sınıf yeniden bir araya gelmiş gibi, neredeyse normal bir öğrenme deneyimine geri dönebilirler ..
 
Hangi e-öğrenme cihazı - kalem tablet mi yoksa ekran mı?
 
 
Wacom'un sezgisel kalem tabletleri ve ekranları herkesin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Öncü kalem teknolojimiz, bu cihazların kullanımını tamamen rahat ve doğal hissettiriyor. Araştırmalar, elle yazılan notların öğrenme deneyimini pekiştirdiğini gösteriyor. Ancak notları yazmak ve bunları dijital olarak düzenlemek birçok kişi için bunun yerini aldı. Artık öğrenciler yazılı notlara her zamankinden daha fazla güveniyor. Ama Wacom ile mecbur değiller.Çözümlerimiz, elle çalışma özgürlüğünü dijital çalışma rahatlığıyla birleştiriyor. Örneğin, kalem tabletlerimiz not almak ve düşünceleri dijital olarak ifade etmek için sezgisel, doğal cihazlardır. Kağıt üzerine kalem koymak kadar basitler. Dijital kalem bir fare gibi çalışır, ancak daha iyidir ve hızlı çalışmanın daha kolay, daha rahat bir yolunu sağlar. Ve tıpkı kağıt gibi, yüklenecek bir yazılım, bulunması gereken karmaşık bir kablolama yok - sadece tak ve çalıştır.Kalem ekranlarımız, görsel bir yardımın yararlı olacağı - kavramları açıklamak veya diyagramları ve formülleri not almak için - her türlü konu için mükemmeldir ve hem sınıftaki hem de uzaktan öğrenenlere yardımcı olan dijital beyaz tahta olarak kullanılabilir.
 

Uzaktan Eğitime Uygun Bazı Grafik Tablet Modellerimiz

Wacom Intuos Small (CTL-4100K-N)

4100kn

Wacom Intuos Medıum & Bluetooth Black (CTL-6100WLK-N)

6100wlkn

Bunlar ve daha fazla Uzaktan eğitime uygun tabletimizi online satın alma için buraya tıklayınız.