Bamboo Folio Ürün Özellikleri

Notlarını , fikirlerini , çizimlerini doğal bir kalem ile  Bamboo Folio kullanarak kağıda dök.Bamboo Folio çalışmalarını senin yerine dijital ortama aktarsın.Çalışmalarınızı ister android ister ios işletim sistemi olan cihazlarınıza taşıyın.Ücretsiz olarak indirilebilen Inkspace uygulaması ve cloud sistemleriyle senkronize bir biçimde çalışabilen Bamboo Folio ile text conversation da yapabilmektesiniz.Ücretsiz Cloud sistemi ile notlarınıza istediğiniz yerden ulaşın.

 Bamboo Folio Ozellikleri

 

En Sevdiğiniz Kağıdı Kullanın

Notlarınızı, çizimlerinizi en sevdiğiniz kağıt üzerinde yapın.Bamboo Folio özel bir kağıda sahip değildir.Dilediğiniz herhangi bir kağıt üzerinde çalışabilirsiniz.Eğer mobil cihazınız yanınızda değilse endişelenmeyin.Bamboo Folio notlarınızı 100 sayfaya kadar kendi hafızasında saklayabilmektedir.Çalışmalarınızdan sonra cihazınıza bağlayıp verilerinizi aktarabilirsiniz.

 

 

Bamboo folio ozellik

 

Bamboo Folio Çalışma Alanı

Wacom Inkspace uygulaması ve bluetooth özelliğinizi aktif ederek mobil cihazlarınızla senkronize edin.Bamboo Folio üzerine yaptığınız çizimleri dijital ortama geçirdiniz.Dijital ortamdaki verilerinizi Inkspace üzerinden düzenleyebilirsiniz.Dilerseniz çizimlerinizi yazılarınızı güçlendirin dilerseniz çalışmalarınızı renklendirin ve kişilerinizle paylaşmaya hazır hale getirin.

inkspace

Inkspace uygulaması hem Google Playstore hem de Appstore 'dan ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir.Inkspace uygulamasını açtığınızda ücretsiz Wacom Cloud üyeliği de edinebilirsiniz.Wacom Cloud üyeliği size 5 GB depolama alanı sunacaktır. Bamboo Folio üzerindeki çalışmalarınızı Jpg,Png,Pdf ve WILL-file formatlarında kaydedebilir ve kişilerinizle paylaşabilirsiniz.

 

 

Bamboo Folio ürünün 2 Yıl garantisi vardır Bamboo Folio ürününü Wacom ürünleri yetkili satıcısından satın almak için tıklayınız.